Ostatní

Změna

5. dubna 2013 v 13:02 | Lively
Tak co říkáte na nový design? Chtěla jsem blog trochu vyjasnit, aby mi i on připomínal, že už se blíží LÉTO. Pozadí jsem zvolila s Ninou Dobrev, protože ona je pro mě neskutečnou inspirací.

Jen jsem narazila na problém s rozlišením. I když takhle to budou mít pravděpodobně všichni. Buď jsem někdě nenašla nastavení na automatické upravení stránky nebo to blog.cz vůbec nevede:D

Na mé obří obrazovce se mi stránka zobrazuje takto:


A na notebooku takto:


Hm, nevadí.. :D

Překvápko

5. března 2013 v 19:03 | Lively
Inspirujete mi svýma fotkama, tak bych se vám taky ráda ukázala.. A rovnou vám představila mé zeštíhlující triky s oblečením:D

Thinspo - důkaz, že nic není nemožné

4. března 2013 v 23:26 | Lively
Když to zvládly ony, proč my bychom neměly?!


image

image

Konečně!

3. března 2013 v 18:36 | Lively
Už jsem přišla na to, aby fungovalo počítadlo TOPlistu. Na blog.blog.cz je článek s názvem O měření návštěvnosti. Aby počítadlo fungovalo, nesmíte do blogu vložit celý měřící kód, ale jen jeho ID!!

Viz úryvek z článku:
"Aby bylo možné měřit návštěvnost nějaké webové stránky, je nutné do jejího kódu vložit měřicí script. Protože uživatelé Blog.cz nemohou zasahovat do kódu blogů, stačí jim vložit do administrace pouze ID počítadla příslušné měřicí služby. To je možné díky tomu, že podoba scriptů je vždy stejná a liší se pouze hodnotou ID."

Jenom jeden

1. března 2013 v 11:29 | Lively
Jen jeden..

Čili Chilli

28. února 2013 v 10:38 | Lively
Zajimavý článek z magazínu Čili CHilli. Kdo ho zná, určitě ví, že je třeba brát to s nadhledem.
I tak to ale překvapí :D

Domácí toxikologie aneb Jedem v jedechK tomu, abyste si pořídili parádní otravu, nemusíte vůbec šahat po prášcích. I zdravá strava vás může poslat solidně do kolen. Tak čtěte, ať víte, čemu se ve větší míře určitě vyhnout. Znáte to, všeho moc škodí.

year2013

23. února 2013 v 21:06 | Lively

Ty maminky! :)

23. února 2013 v 19:48 | Lively

Dneska mám volný večer, tak pěkně vyplníme rubriky :D
 
 

Reklama