Listopad 2013

Omluva, pokroky a plány do nového roku

30. listopadu 2013 v 14:27 | Lively |  Myšlenky
Hezké odpoledne,

možná by bylo hezké se po čase zas ozvat. Chci se omluvit za neaktivitu, škola mi dává zabrat. Však vy asi víte o čem mluvím:/.

Teď k mým fitness pokrokům. Jsem na tom asi následovně: -5 kg, v pase -4 cm, v bocích -7 cm. Prozatím to vypadá asi takto:
(fakt se stydím, takhle se předvádět ve spodním prádle :D)


Čeká mě ještě dlouhá cesta za vysvěnou postavou. Ale ta lenost! Zvednout zadek a jít si zacvičit! Pořád v tom hledám to potěšení, o kterém všichni mluví. Ano, po skončení je mi skvěle, ale chci se citít skvěle i při tom :D. Začala jsem se držet dobře míněných rad a začala (aspoń částěčně) dodržovat zásady Clean Eating. Jím 4x až 5x denně a pokud možno co nejméně spracované potraviny. Můžu jedině doporučit, tělo vám za to poděkuje!! A pak to těžce donucené cvičení:))

Do léta pořád času dost, ale netřeba ztrácet čas. Momentálně největší problém budou nadcházející svátky. Dost by mě zajimalo, jak se k nim postavíte? Já to u sebe vidím tak, že 24., 25. a 31. si trochu dopřeju :D Ono by to u babičky ani nešlo jinak. Upřímně se docela těším až si sednu k pohádkám s hrnečkem horké čokolády s oříšky a kandovaným ovocem, k snídani si dám vánočku a večer kapříka. Mamina se v době shazování kil naučila bramborový salát v lehčí formě bez majonézy, takže aspoň o bombu míň. Druhý den mě čeká pečený králík s knedlíkem a pojídání cukroví. Uff.. už teď se mi z toho chce spát :D Na Silvestra si dám své oblíbené Chardonnay a neručím, že si nezobnu brambůrku. Určitě za tyto dny zaplatím obrovskou daní :D (vidím to na nesktuečnou únavu, bolest břicha a kilča nahoře :D). Naštěstí tělo má pamatováka a snad rychle to půjde dolů. SNAD!

Jenže abych se takhle mohla cpát, musím proto něco udělat. V jednom článku jsem vám již říkala o Cassey Ho, mé oblíbené trenérce. Kdo jí bedlivě sleduje jako já, ví, že přichystala 12 týdenní BODY MAKEOVER. O co jde? S nutričními specialisty vytvořila jídelníček přímo pro své fanoušky na celou dobu proměny. Oficiální start je 1. prosince (nebo pro ty, co se na to přes svátky necítí, až 1. ledna). Vše co sníte, si zapíšete a samozřejmě cvičíte podle jejího kalendáře. Měli jsem již možnost nahlédnout do jídelníčku pro první týden a jsem velmi mile překvapená. Vyvážené a mňamózní! :))
ZDE se dozvíte víc!!!

I vám bych doporučila mrknout na www.blogilates.com. Pro každý týden jídelníčku je třeba heslo. Pro první týden ho najdete v tomto videu:

Já osobně začnu už zítra, tedy 1. prosince. Nač čekat do ledna, že? Pokud budu dodržovat vše jak mám, neměly by mi svátky tolik uškodit. Začněte také, ať v tom nejsem sama. :)))