Srpen 2013

Další článek o Ana blogách

27. srpna 2013 v 19:22 | Lively |  Myšlenky
Dobrý večer dámy,

dnes jsem opět objevila další článěk, který se zabývá pro ana blogách, konkrétně tedy o dívce, která si jeden vedla. Naštěstí se jedná o dobrý konec. Pro ty které zajimá:

http://www.extra.cz/blogy-anorekticek-mohou-zabijet-sedmnactileta-grainne-kvuli-nim-vazila-35-kilo


Po dlouhé době pár informací

14. srpna 2013 v 15:41 | Lively |  Myšlenky
Nazdárek,

opět po delší odezvě jsem zpět. Dva týdny u babičky byly náročné, ale já byla za zlobivou holku, co nechce nic jíst. No, jak už jsem zmiňovala, vy mi rozumíte :D
Níže v článku se chci zmínit o článku z magazínu čilichilli, které bude mnohé z vás zajimat, o knihe Jillian Michales a mými plány s blogem.

Dnes se mi opět dostal do rukou magazín ČiliChilli a co jsem se tam nedočetla! O pro-ana blogách. A že si je vychutnali. Dívky nazývají "Bohyněmi blití" a velmi tvrdě tam vysvětlují jejich počínání.

"Aniny stoupenkyně se navzájem poznají podle červeného náramku, zatímco bulimičky prý nosí fialový. Vypadá to jako jakýkoliv jiný dívčí fanklub, jenže v tomhle jde o život. K nošení náramků se bloggerky navzájem vyzývají také proto, že kdykoliv se v jejich nositelce ozve pud sebezáchovy, pohled na zápěstí jí vrací odvahu pokračovat v započaté sebedestrukci."

odkaz v obrázku
Upřímně jsem zvědavá jestli se tento peprný článek roznese po ana-mia blogách a jak na ně budou slečny reagovat.


Teď bych ovšem chtěla přejít k tématu, o kterém jsem chtěla mluvit původně. Jedná se o knihu od naší milované Jillian Michaels Ovládnětě svůj metabolismus. Můžete o ní slyšet na každém druhém blogu o zdravém životním stylu. Mě to nedalo a taky se s váma musím podělit o své nadšení. :)))


Nebo spíše zděšení? :D Můžu Vám říct předem, že to není hezké čtení. Půlku knihy jen zjišťujete co a jak vám huntuje tělo. Jill svým osobitým stylem popisuje, co byste měli odstranit ze svého jídelníčku, co tím nahradit a jak své hormony dát zpět pod kontrolu. Také vám velmi upřímně povypráví svůj "příběh" jak se dříve likvidovala ona sama.
Každému, kdo se o své tělo zajimá, bych tuto knihu doporučila. Ba dokonce bych jí zařadila mezi povinnou četbu.Třetí a poslední věc. Chtěla jsem se přislíbit k častějším článkům. Ale hlavně smysluplnějším. Nepsat sem jenom hloupý deníček, který stejně nikoho nezajimá :D Chci začít vařit nové zdravé recepty a chci se s nima s vámi podělit. Už jich mám pár vyhlídnuto, takže v brzké době můžete čekat pár nových článků s mými výtvory :)